Oslava 75. výročí založení 16. obrněné divize

V neděli 15. 7. 2018 se jako připomínka 75. výročí založení 16. obrněné divize US Army uskutečnil pietní akt v Plzni v Husově třídě u památníku 16th AD. Akce se uskutečnila pod záštitou pana George Thompsona, válečného veterána a předsedy veteránského spolku 16. obrněné divize. Na jeho přání byla zástava 16. obrněné divize, dosud uložená ve sbírkách muzea Patton memorial Pilsen, předána klubu KVH 16th Armored Division CZ. Na místě jí převzal předseda klubu, pan Pavel Rogl. Pietní vzpomínky se zúčastnili i zástupci Armymuzea Zdice.